Ogłoszenia Tarchomin na NaszTarchomin.pl > Usługi i Firmy > Wyposażenie firm > Zakuwarka pneumatyczna do oczek Kaletnictwo Praska

Archiwalne: Zakuwarka pneumatyczna do oczek Kaletnictwo Praska

25.02.2019


Zakuwarka MC-20 została zaprojektowana i stworzona z myślą o najbardziej wymagających pracach związanych z zakuwaniem, oczkowaniem. Bez względu na to jaki rodzaj oczek używasz, urządzenie poradzi sobie z nimi bez najmniejszego problemu.

Wszechstronność: MC-20 jest jednym z najbardziej wszechstronnych urządzeń zakuwających dostępnych na rynku. Za pomocą wymiennych głowic w sposób perfekcyjny zakujesz oczka o dowolnym rozmiarze i rodzaju. Maszyna świetnie nadaje się również do zakuwania guzików (np. metalowe guziki przy spodniach).

Moc: Micron MC-20 posiada dodatkową moc dla najbardziej wymagających zadań. Regulacja ciśnienia tłoka odbywa się na dwa sposoby. Zawór regulacji ciśnienia zasysania powietrza reguluje ciśnienie tłoka od 0-10 bar. Drugim sposobem jest użycie przycisków na wyświetlaczu cyfrowym. Urządzenie osiąga nacisk nawet do 450 kg/cm2

Urządzenie posiada system wykrywający obiekty obce znajdujące się między głowicami, dzięki temu uchroni operatora od ciężkich uszkodzeń ciała (nie zaciśnie się gdy między głowicami znajdzie się np. ręka operatora)
Punktor laserowy pozwoli na idealne ułożenie zakuwanego materiału
Cyfrowy wyświetlacz pozwala na sterowanie dociskiem tłoka, a także umożliwia pozycjonowanie punktora.
Posiada pedał nożny dający operatorowi swobodne operowanie materiałem trzymanym w rękach

Cena netto: 10900pln

Kontakt:
Logos Media
bok@logos-media.eu
+48774337130
+48531011619
e-logosmedia.pl

10900 zł