Ogłoszenia Tarchomin na NaszTarchomin.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Wykonanie posadzek poliuretanowych

wykonanie-posadzek-poliuretanowych

Wykonanie posadzek poliuretanowych

Libiąż 32-590, Długa 21 14.09.2017


Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu najwyższej jakości posadzki poliuretanowej na terenie budynków mieszkalnych, balkonach, tarasach, w garażach, na halach wielkopowierzchniowych. Cechujemy się rzetelnością w każdym calu, dlatego w naszej pracy bardzo ważne jest, aby każdy klient był zadowolony, a posadzki poliuretanowe charakteryzowały się nienagannym stylem i wysoką jakością wykonania.

Czym są posadzki poliuretanowe? Choć ich nazwa może niewiele mówić, to jednak moda na stosowanie ich w domu jest coraz to większa. Najczęściej posadzki spotyka się w mieszkaniach - w kuchni, bądź łazience, jednak często również i w pokoju dziennym. Posadzki te są odporne na wszelkie działanie promieni słonecznych, w związku z czym mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Posadzki poliuretanowe można także stosować z ogrzewaniem podłogowym. Są odporne na wszelkie zarysowania oraz działania środków chemicznych.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie wykonywania posadzek poliuretanowych, które wykorzystujemy z codziennych zleceniach dla naszych klientów.

Więcej: posadzki poliuretanowe.

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64