Ogłoszenia Tarchomin na NaszTarchomin.pl > Nieruchomości > Biura i Lokale > Odstąpię funkcjonującą kawiarnie w Łomiankach

Archiwalne: Odstąpię funkcjonującą kawiarnie w Łomiankach

08.07.2019


Odstąpię funkcjonującą kawiarnie w Łomiankach.
Kawiarnia zlokalizowana jest w (Łomianki Park) na terenie: Calypso, Pepco, Apteka, Hebe, Biedronka, Łuków, Grzybki, Odżywki, Warzywniak oraz inne sklepy. Duży parking. Kawiarnia o powierzchni 36 m + ogród na kilka stolików. Kawiarnia jest oszklona z dwóch stron, dobrze naświetlona oraz dobrze widoczna. Lokal kompleksowo wyposażony i starannie wykończony, przystosowany również dla dzieci. Lokal posiada klimatyzację. W skład wyposażenia wchodzi m.in; zamrażarka, witryny, zmywarko-wyparzarka, toster, sokowirówki, inny sprzet agd, cała zastawa i porcelana, wszystkie meble, bar, oświetlenie, stoliki zewnętrzne i wewnętrzne, szatnie, ,,umywalki, klimatyzację, reklamy, logo.
Lokal przygotowany według norm sanepidu. Bez konieczności ponownego odbioru sanepidu. (Można wejść i odrazu pracować :) )

Kawiarnia z dużym potencjałem z wymyślonym logiem, prowadzony jest fanpage fb oraz profil instagram.
Przekaże także liste dostawców oraz wszystkie kontakty i informacje potrzebne do prowadzeniu lokalu całe menu wraz z przepisami.

Kawiarnia prowadzona jest od Września 2018 odstępuje ze względu na brak czasu na pełne zaangażowanie się w biznes. Bardzo duży potencjał kawiarni. Cieszy sie uznaniem klientów oraz ma już stalych.

Opłaty:
- czynsz lokalu
- dzierżawa ekspresu i młynka
(Ekspres i młynek są nowe, możliwość wykupienia od firmy dzierżawujące)
Wiadomość prywatna.

Odstąpię lokal za 34.000 zł
Zapraszam 500 422 504
(Brak jakichkolwiek zadłużeń)

34000 zł