Ogłoszenia Tarchomin na NaszTarchomin.pl > Usługi i Firmy > Wyposażenie firm > Nowa kasa fiskalna Posnet Neo - online

Archiwalne: Nowa kasa fiskalna Posnet Neo - online

04.03.2020


Przełom? I tak i nie. Z całą pewnością nowość, informujemy że znana wielu z Państwa kasa Neo dostała nową wersję - wersję online. Nic nie straciła z swojej wygody użytkowania a dodatkowo jeszcze zyskała. A że zachowano jej krztałt i układ nie ma konieczności uczenia się tej kasy od nowa!

Posnet Neo online, to kolejna odsłona znanej od dawna kasy dla średnich i dużych placówek handlowych. Funkcjonalność kasy Neo online została wzbogacona o możliwość zintegrowania jej z szalką ważącą, jednoczesne korzystanie z różnych interfejsów. Kasa posiada automatyczną obsługę skanera kodów kreskowych, co umożliwia natychmiastową sprzedaż z jego użyciem, bezpośrednio po podłączeniu.

Dla kogo jest kasa Posnet NEO ONLINE?.

Z całą pewnością nie jest produkt skierowany do każdego. Natomiast wiemy, że ci którzy posługują się Neo od dawna twierdzą że nie chcą jej zmieniać na nic innego. Doskonale sprawdzi się w sklepach średniej wielkości lub marketach spożywczo-przemysłowych, w sklepach osiedlowych, minimarketach czy delikatesach. Wybierana jest także przez właścicieli sklepów mięsnych, pasmanteryjnych czy monopolowych. Polecana jest także do średnich lokali gastronomicznych, piekarni i cukierni.

1999 zł